Obchody

Na této stránce najdete nejzajímavější obchody a služby v ČR, kde můžete zaplatit kryptoměnami. Tuto možnost jistě využijete, pokud budete chtít například překvapit svého partnera dárkem, ale máte společný účet a jakýkoliv pohyb na účtu by vaše překvapení zhatil.

V OREA hotelech můžete platit bitcoiny

Největší tuzemská hotelová síť OREA Hotels & Resorts se zařadila mezi trendy hotely, které umožňují platbu bitcoiny za své služby. Její zákazníci tak mohou použít tuto kryptoměnu ve všech 14 hotelech, které se nacházejí po celé republice.

Nadšenci i investoři z České republiky mohutně nakupovali bitcoiny dávno před tím, než se kolem virtuální měny strhla nákupní horečka, která katapultovala cenu do extrémních výšin. Potenciál plateb touto měnou je tak u nás poměrně veliký.

OREA Hotels & Resorts přichází s touto novinkou a ukazuje, že se nebojí nových příležitostí. „Pro nás znamená zavedení plateb bitcoiny další krok, jak jít naproti konečnému zákazníkovi,“ uvádí Gorjan Lazarov, ředitel OREA Hotels & Resorts a dodává: „OREA chce být lídrem na českém trhu, a proto následuje poslední technologické trendy a inovace, aby přispěla ke spokojenosti hostů.“ Většina lidí již v dnešní době platí bezhotovostně a začíná využívat další formy jako je platba bitcoiny. OREA dokazuje, že jde s dobou a investuje do inovací a otevírá dveře těmto převratným změnám.

Zdroj: Tisková zpráva OREA Hotels

Vydělejte si BTC a kupte si za ně nejen dovolenou

promo

Nakupte za kryptoměny na Alze

Největší online prodejce elektroniky přijíma platby nejen bitcoinem.
Rychlá platba kryptoměnou. Budete přesměrování na bezpečnou platební bránu k zaplacení.

Pokud jste za zboží platili kryptoměnou (např. Bitcoiny či Litecoiny), budou vám v souladu s jejich obchodními podmínkami vráceny peněžní prostředky v měně, která je uvedena na faktuře za takto nakoupené zboží (zpravidla v českých korunách), a to výhradně ve výši uvedené na faktuře. V takovém případě vám budou peníze připsány do Alza Kreditu.

Aktuálně neumožňují hradit objednávku kombinací více kryptoměn avšak částečně uhrazenou objednávku můžete ze své registrace kryptoměnou dohradit.

Zdroj: Obchodní podmínky Alza.cz

Kupte za kryptoměny kredit ke stahování na cloudovém uložišti Ulož.to

Díky bezpečné platební bráně CoinGate můžete k zaplacení kreditu využít Bitcoin, Litecoin a více než 50 dalších tokenů.

https://uloz.to/
 

 

Dobití kreditu je snadné, stačí se držet následujících 5 kroků:

  • Na webu discountly.ulozto.cz vyberte Dárkový kupón v požadované hodnotě
  • Jako platební metodu zvolte "Platba pomocí Bitcoin, Ethereum, Litecoin a dalších kryptoměn (rychlý převod)"
  • Po potvrzení objednávky budete přesměrováni na platební bránu, kde si vyberete požadovanou kryptoměnu a budou vám vygenerovány podklady k platbě
  • Po úspěšné platbě vám e-mailem přijde kód Dárkového kupónu
  • Kód následně stačí vložit na www.uloztokupon.cz, vyplňte údaje k dobíjenému účtu a potvrďte připsání kreditu. Kredit můžete ihned využívat

 

Mapa obchodů a služeb, kde lze využít k platbě kryptoměny

Na stránce coinmap.org najdete určitě ve svém okolí firmu, která přijímá k platbě kryptoměny a vy o tom ani nevíte. Jak je z mapy vidět, k 10. září 2019 jen ve viditelné oblasti bylo 15420 míst, kde je možno zaplatit, či využít kryptoměnu. Největší koncentrace obchodů je samozřejmě v Severní a Jižní Americe a v Evropě. Jihovýchodní Asie na chuť kryptoměnám teprve přichází.  A to není vše, v této mapě najdete jen ty obchody, které do mapy přidali sami provozovatelé, nebo někdo ze spokojených zákazníků. Můžete se tak stát spolutvůrci této mapy.

Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.
 .